ADOPCJA

Rex

Rex przeszedł przez piekło, którego nikt nie powinien doświadczyć. Od urodzenia związany łańcuchem, doznawał straszliwych cierpień – bity po głowie i ciele, karmiony zlewkami z garnka i owsianką na wodzie. Jego oczy nawet zostały oblane kwasem…

Dzięki interwencji niesamowitych ukraińskich aktywistów, Rex został ocalony. Przez dwa trudne tygodnie w klinice w Połtawie walczył o życie, a teraz jest u nas, w Ekostraży, gdzie jest leczony i zalewany ogromną dawką miłości.

Rex pokazał niesamowitą siłę i determinację w walce o życie. Teraz, gdy jego stan zdrowia się poprawia, zaczyna odzyskiwać radość życia. Przytył, jego skóra wygląda znacznie lepiej, a testy wykazały, że nie ma już problemu z nicieniami sercowymi. Jest przyjazny, łagodny, po odopiednim wprowadzeniu powinien dogadać sie z drugim psem lub kotem. Rex jest niewidomy, coraz lepiej sobie radzi, lecz potrzebuje przewodnika.

Szukamy dla Rexa domu, w którym będzie traktowany jak członek rodziny, który zapomni o przeszłości pełnej cierpienia i zacznie nowe, szczęśliwe życie.

Rex jest zaszczepiony, odrobaczony, posiada chip, przed nim wizyta u okulisty.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria