Rollo adopcja

ADOPCJA

Rollo

OGŁASZAM STRAJK GŁODOWY! DOPÓKI NIKT SIĘ WE MNIE ZAKOCHA, BĘDĘ ŻARŁ KAMIENIE! Tak mógłby zaszantażować Was Rollo. Ale nie zaszantażuje, bo jest kulturalnym pieskiem. Kamień też oddał.

Nam się już natomiast chce płakać, bo aż w to nie wierzymy. Rasowy pies, puchaty owczarek niemiecki, z cudownym usposobieniem – wpatrzony w człowieka, kochający zabawy z nim, gotowy do pracy – wciąż siedzi w kojcu 😭😭😭

Rollo ma 7 lat i pochodzi z gór. Mieszkał niegdyś pod Zakopanem, gdzie przy schronisku biegał i hasał po halach. Jednak schronisko zostało sprzedane i nowy właściciel nie chciał zatrzymać psa. Rollo trafił więc do domu, gdzie rezydowały już koty, z którymi zupełnie się nie dogadywał. I tak oto Rollo trafił do Ekostraży.

Rollo jest przyjaźnie nastawiony do ludzi. Ładnie chodzi na smyczy i taki to bystrzak, co nawet zna podstawowe komendy. Lubi długie spacery – a takich spacerów mu trzeba, bo ma lekką nadwagę. Jeśli więc szukasz psiego towarzysza i lubisz ruch, to Rollo będzie Ci bardzo wdzięczny!

Szukamy dla niego domu bez innych zwierząt, bo się z nimi nie polubi. W grę nie wchodzi też sytuacja, w której pies będzie cały czas mieszkał w kojcu lub w budzie.

Rollo przebywa w EKOSTRAŻY, jest zaszczepiony i odrobaczony.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.