ADOPCJA

Rolnik

Czarne koty są często pomijane przy adopcjach, ale ich urok i lojalność są niezastąpione. Nasz kocurek wniesie do Twojego domu mnóstwo pozytywnej energii – dosłownie.

Rolnik został znaleziony na trawniku, prawdopodobnie potrącony przez samochód i zostawiony na pastwę swojego kociego losu. Na szczęście czarnego kotka, znalazły osoby, którym nie był obojętny jego los.

Od kilku miesięcy jest pod opieką Ekostraży, gdzie wraca do zdrowia – aktualnie jest czarną kulką energii, która potrzebuje nowego domku.

Przez brak odpowiedniej diety kocurek ma specyficzny wygląd ogonka, który wygląda na złamany ale tak po prostu ma ułożone kości.

Kocurek ma nadmiar energii, wszędzie będzie zaglądać przez co nowy dom musi być dobrze zabezpieczony – okna, siatka na balkonie itd. Zwiedzanie jest mocno w jego naturze, także będzie sprawdzać każdy kąt. Ma również dość mocną potrzebę pilnowania swojego jedzenia.

Rolnik ma ok. 3 lat, jest wykastrowany, FIV/FELV ujemne.

Korzysta z kuwety, jest po USG oraz badaniach krwi.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
536 839 320 (Do godz. 16 SMS)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria