ADOPCJA

Ruda

Ruda, zwana też Lisią, to urocza 4-letnia suczka o sierści niczym lisek, która szuka stałego domku i swojego człowieka na zawsze, została uratowana przed wojną w Ukrainie.

Suczka jest bardzo inteligentna i szybko się uczy. Kocha człowieka i uwielbia mizianko po brzuszku. Sunia przebywa obecnie w domu tymczasowym i czyni szybkie postępy w byciu domowym pieskiem. Bezbłędnie trzyma czystość. Dzielnie znosi wizyty u weterynarza i mimo że to dla niej stresujące, spokojnie stoi podczas badań czy nawet zastrzyków.

Musi jednak jeszcze nieco popracować nad spacerami na smyczy, chociaż jest coraz lepiej. Nie zwraca uwagi na inne psy, o ile jej nie zaczepiają, natomiast szczeka na koty i próbuje je gonić. Zdarza jej się też szczekać na gości przychodzących do domu, ale nie jest ani odrobinę agresywna.

Ruda jest delikatnym zwierzakiem: stresuje ją nadmiar bodźców i miejski hałas, boi się windy, nie przepada za podróżami komunikacją miejską, ale jazdę samochodem znosi bez problemu.

Jest wysterylizowana i zaszczepiona.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
668 548 713 i 501 639 535 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria