ADOPCJA

Ryś

Ryś to wyjątkowy kocurek, który szuka kochającego i troskliwego miejsca, które nazwie swoim domem.

Rudy Ryś jest starszym kotem z niewydolnością nerek, jednak nie przeszkadza mu to w czerpaniu radości z życia. Jest do adopcji, ale będzie potrzebował regularnych wizyt u weterynarza oraz specjalnej diety i leków.

Rudy Ryś czuje się obecnie wspaniale – je z apetytem, ma dobry nastrój, jest pełen wigoru, biega i bawi się. Lubi kontakt z człowiekiem i mizianki, mruczy i mruży oczy z zadowolenia gdy jest głaskany po brzuszku.

Niestety, zawsze, gdy ktoś wyraża zainteresowanie  Rysiem, kończy się na tym samym – klatka zostaje otwarta, a następnie zamykana z nim w środku. Bez względu na to, czy jest to pani czy pan, młody czy starszy człowiek, reakcja wydaje się być zawsze taka sama, ze względu na chorobę Rysia. A najlepszym lekarstwem dla niego będzie dom i miłość.

Jeśli jesteś gotowy/a zatroszczyć się o rudego Rysia i zapewnić mu opiekę, będziemy opłacać wszystkie koszty związane z leczeniem.

Rudy jest teraz w świetnej kondycji, ale jego stan zdrowia może się zmieniać, dlatego niezbędny jest stały kontakt z weterynarzem.

Jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiemy podczas rozmowy z potencjalnymi opiekunami Rudego.

Wyniki testów na FIV i FeLV są negatywne, został również zaszczepiony przeciwko chorobom zakaźnym. Akceptuję większość kotów.

Dajmy Rudemu Rysiowi szansę na kochający dom i piękne życie!

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
535010745

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria