ADOPCJA

Rufi

Wiek: Około 7-8 lat

Charakter: Uwielbia spacery i węszenie, początkowo odstrasza inne psy, ale po zapoznaniu, chętnie się z nimi bawi. Lubi ludzi, nie przejawia agresji.

Stan zdrowia: Dobry, wykastrowany, zaszczepiony, posiada chip.

Rufi, to wspaniały pies w średnim wieku, szuka swojego nowego domu, w którym znajdzie miłość i akceptacje.

Mimo swojego wieku Rufi ma w sobie mnóstwo energii i entuzjazmu do życia. Uwielbia długie spacery i węszenie nowych zapachów, co sprawia mu wielką radość. Na początku może być nieco nieufny wobec innych psów i szczekać na nie, ale po krótkim czasie zapoznania staje się przyjazny i akceptuje nowych przyjaciół. Chętnie zaczepia do zabawy i spędza czas w towarzystwie, uwielbia kontakt z człowiekiem.

Rufi utrzymuje czystość, co jest dodatkowym atutem dla przyszłych opiekunów. Mieszkał razem z suczką, Calineczką, która także szuka domu. Potrafi zostawać sam w domu. Jest łasy na smaczki, za które zrobi wszystko 🙂

Jeśli szukasz wiernego towarzysza na spacery i przygody, Rufi jest idealnym kandydatem! Zapewnij mu ciepły i kochający dom, a on odwdzięczy się Ci lojalnością i miłością.

Czy możesz dać Rufiemu dom, którego szuka? Jeśli tak, prosimy o kontakt!

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria