ADOPCJA

Sam

Około 6 letni psiak pełen energii. Przyjaźnie nastawiony do człowieka, lubi głaskanie. Pies bardzo aktywny, energiczny, lubi długie spacery.

Sam przyjechał do Polski w styczniu tego roku. Tutaj czeka go życie, a nie śmierć, której cudem uniknął w Ukrainie.Żył w stadzie psów blisko granicy polsko – ukraińskiej. Gdy ukraińscy aktywiści natknęli się na stado, część z psów leżała martwa, inne próbowały budzić swoich towarzyszy. Prawdopodobnie zostały otrute.

Gdy do nas trafił był bardzo chudy, miał problemy z przyswajaniem pokarmu. Przechorował giardię i jego organizm bardzo długo dochodził do siebie. Teraz przyjmuje probiotyk i udało mu się w końcu trochę przytyć. Jeszcze tylko kochający dom by mu się przydał.

Nie wiemy jak zachowuje się w domu bo nigdy go nie miał. Wiemy, że trochę lubi sobie pokrzyczeć i zdecydowanie nie lubi zastrzyków. Szukamy dla niego aktywnego domu bez innych zwierząt.

Sam posiada komplet szczepień, jest przed kastracją.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria