ADOPCJA

Santi

Santi to 4-letnia suczka, której nie służy pobyt w azylu. Całe swoje życie spędziła zamknięta za kratami. ??? Nie wychodziła na spacery, nigdy nie zaznała miłości.

Została odebrana razem ze swoją mamą i bratem, żyła razem z nimi całe życie w maleńkim, niesprzątanym kojcu. Po przyjeździe do nas były nierozłączne z Pusią – jej mamą, szukaliśmy im domu razem. Niestety, adopcje w dwupaku zdarzają się niezwykle rzadko. Pusia już znalazła cudowny dom a Santi została sama.

Jest średniej wielkości sunią (ok 20kg). Dobrze reaguje na psy podobnej wielkości lub większe. Na koty poluje , mniejsze psy czasem traktuje jak koty, więc nienadaję się do domu z całkiem małymi psami. Nie nadaję się także do domu z dziećmi.

Santi powoli przekonuje się do człowieka. Jest spokojna, nie brudzi. Pragniemy znaleźć dla niej dom, który pokaże jej, że może być kochana i ważna.

Ma 4 lata, jest zdrowa, zaszczepiona i zachipowana, będzie musiała być jeszcze wysterylizowana.

Bardzo chcielibyśmy znowu zobaczyć iskrę radości w jej smutnych oczach, więc jeśli Ci zabiło serce na jej widok i chcesz ją adoptować lub zapewnić dom tymczasowy prosimy o kontakt.☎️

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501639535

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria