ADOPCJA

Mango

Nieustraszony szczeniak szuka domu, który zechce przyjąć go pod swoje skrzydła i dać mu szansę na nowe życie pełne radości i miłości. Nasz niezwykły podopieczny trafił do nas po tym, jak został potrącony przez auto w okolicy Skweru Krasińskiego we Wrocławiu, pomimo poszukiwań jego właściciel się nie znalazł.

Mango przeszedł zabieg dekapitacji kości udowej aktualnie przechodzi rehabilitację. Jego stan, daje nadzieję na powrót do pełnej sprawności. Aktualnie przechodzi rehabilitację, która sprawia, że jego przyszłość wygląda bardzo obiecująco.

Jest pełen energii i chęci do życia, gotowy na nowe przygody, dobrze dogaduję sie z innymi psami i zapewne dogada się z kotem.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria