ADOPCJA

Tolek

Tolek, mały psiak w wieku około 6 miesięcy, trafił do naszego stowarzyszenia po tym, jak został odebrany z nieodpowiednich warunków. Teraz potrzebuje troskliwego właściciela, który zapewni mu pełne szczęście i opiekę na resztę jego życia.

Zdrowie: Tolek niedawno przeszedł zabieg wycięcia gruczołu 3 powieki w oczach. Obecnie wymaga regularnego kropienia oczu, jednak jest to kuracja, która powinna zakończyć się pełnym wyleczeniem.

Temperament: To energiczne szczeniak pełen życia i entuzjazmu! Lubi towarzystwo innych psów i jest bardzo przyjazny dla ludzi. Uwielbia być głaskany i bawić się.

Nauka: Jako młody piesek, Tolek nadal uczy się zachowania czystości. Mimo tego, że w swoim boksie zazwyczaj utrzymuje czystość, co jest obiecującym znakiem, może wymagać nauki czystości w domu. Jest bardzo inteligentny i szybko przyswaja nowe umiejętności.

Tolek jest małym psem o wielkim sercu, który potrzebuje bliskości człowieka. Jeśli jesteś gotów dać mu dom pełen miłości, zapewniamy Ci, że Tolek odwdzięczy Ci się lojalnością i niezliczonymi momentami radości.

Tolek jest odrobaczony.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501639535(sms) 668548713<br /> <br />

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria