ADOPCJA

Torvi

Torvi, jedna z dwóch siostrzyczek przywiezionych z Ukrainy, wciąż poszukuje domu, podczas gdy jej siostra Runa już znalazła swoje miejsce. Obydwie suczki zostały uratowane z brudnego podwórka, gdzie spały w rozpadającym się schronieniu… miały tam również stanąć ofiarą planowanego otrucia.

Codziennie pracujemy z Torvi, i widzimy ogromne postępy! Stopniowo otwiera się na człowieka i uczy chodzić na smyczy. Choć nadal zachowuje się „dziko”, w obecności ulubionej wolontariuszki pozwala na głaskanie, drobne zabiegi medyczne. Jednakże poza boksem, kontakt ogranicza się jedynie do obwąchiwania lub podejścia, unikając bezpośredniego dotyku. Na ten moment, Torvi potrzebuje bliskiej relacji i bezpieczeństwa, by poczuć się pewniej. U nas Torvi nie zrobi już większych postępów – potrzebuje domu, relacji, miejsca, gdzie będzie czuła się bezpiecznie.

Torvi to psiak, który ma wiele do zaoferowania, ale potrzebuje otoczenia, które będzie ją wspierać i zrozumie jej potrzeby. Potrafi komunikować się z innymi psami, co świadczy o jej zdolnościach społecznych. Jednak najważniejsza jest dla niej miłość i bezpieczeństwo, które pozwolą jej rozwinąć się w pełni. Szukamy cierpliwego domu, który zrozumie, że budowanie relacji z nią wymaga czasu i drobnych kroków. Jesteśmy gotowi służyć wsparciem w tym procesie!

Torvi jest zaszczepiona i odrobaczona, gotowa na nowy rozdział w swoim życiu. Torvi to drobna suczka, ma około roku, nie będzie większa niż 15kg.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535 (SMS)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria