ADOPCJA

Torvi

Torvi ma około 1,5 roku. W maju 2023r.przywieźliśmy ją z Ukrainy razem z siostrą Runą i mamusią, Mią. Psiaki zostały uratowane z brudnego podwórka, gdzie spały w rozpadającej się budzie… i gdzie planowano je otruć. Były tak przerażone, a zarazem nastawione na atak, że celniczka na granicy nie odważyła się sprawdzić im chipów…

Z czasem coraz bardziej przekonywały się do wolontariuszy,do innych psów w azylu,zaczęły wychodzić na spacery. Zrobiły ogromne postępy. Runa i Mia znalazły już swoje domy na zawsze, Torvi nadal szuka.

Ma jednak ogromne szczęście,ż e ten czas może od stycznia spędzać w domu tymczasowym. Ma okazję rozwinąć się jeszcze bardziej,a my mamy okazję poznać ją jeszcze lepiej, gdyż w warunkach azylowych nie wszystko da się wypracować.

Torvi coraz lepiej chodzi na smyczy, bardzo ładnie komunikuje się z innymi psami. Zostaje w domu sama, zachowuje czystość i może mieszkac z kotem. Przekonała się też do jazdy autem i w aucie zachowuje się grzecznie, nie wymiotuje.

Szukamy cierpliwego domu, który zrozumie, że budowanie relacji z nią wymaga czasu i małych kroczków. Dom tymczasowy w którym Torvi przebywa jest tylko na określony czas.

Torvi jest zaszczepiona i odrobaczona, po zabiegu sterylizacji.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535 (SMS)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria