ADOPCJA

Wasyl

Wasyl to wyjątkowy psiak, który przeszedł przez wiele trudności w swoim życiu. Kiedyś był uwięziony na łańcuchu, przeżył śmierć opiekuna, wojne i tułaczke…

Jednak Wasyl to pies o niezłomnym duchu. Mimo trudnych przejść w życiu, pozostał spokojnym i łagodnym stworzeniem. Na smyczy porusza się bez najmniejszego problemu, dając do zrozumienia, że chętnie towarzyszy swojemu opiekunowi w spacerach. W boksie zachowuje czystość, lubi bawić się zabawkami. Wasyl był u naszej wolontariuszki „na próbę” w domu, w którym świetnie się czuje i odnajduje.

Wasyl nie goni za kotami, po odpowiednim wprowadzeniu powinien dogadać się w domu z kotem rezydentem. Pracuje z wolontariuszami nad komunikacją z innymi psami, czasem zdarzy mu się szczekać na jakiegoś psa na spacerze, ale ma też swoich psich kumpli w azylu z którymi się dogaduję. Po odpowiednim wprowadzeniu powinien dogadać sie z psem rezydentem.

Należy podkreślić, że Wasyl jest wyjątkowo przyjaznym psem wobec ludzi. Jego serce jest pełne miłości, a on chętnie rozdaje buziaki tym (zobacz galerię), którzy otworzą swoje serca na niego.

Wasyl jest zaszczepiony i odrobaczony, waży 23 kg, jest po wycięciu guza na śledzionie, ale jest zdrowy, wykastrowany, ma około 5 lat.

W Ekostraży: od czerwiec 2023

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535(sms) lub 668 548 713.

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria