ADOPCJA

Vasyl

Vasyl to wyjątkowy psiak, który przeszedł przez wiele trudności w swoim życiu. Kiedyś był uwięziony na łańcuchu, ale jego historię niesie tragiczny cień – po śmierci ukraińskiego właściciela na COVID-19, Vasyl znalazł się samotnie w świecie, gdzie toczy się wojna. Jego los był niepewny, a serce było pełne smutku i tęsknoty za domem, który stracił.

Jednak Vasyl to pies o niezłomnym duchu. Mimo trudnych przejść w życiu, pozostał spokojnym i łagodnym stworzeniem. Na smyczy porusza się bez najmniejszego problemu, dając do zrozumienia, że chętnie towarzyszy swojemu opiekunowi w spacerach. W boksie zachowuje czystość, lubi bawić się zabawkami.

Niestety, Vasyl przejawia pewne zachowania, które wymagają zrozumienia i pracy nad nimi. Gdy zobaczy innego psa lub swoje odbicie w lustrze, przeistacza się w atakującego wojownika. Jednak wierzymy, że odpowiednia miłość i wsparcie ze strony ludzi, którzy zechcą przygarnąć Vasyla, pomogą mu przezwyciężyć te trudności i odzyskać spokój wewnętrzny.

Należy podkreślić, że Vasyl jest wyjątkowo przyjaznym psem wobec ludzi. Jego serce jest pełne miłości, a on chętnie rozdaje buziaki tym (zobacz galerię), którzy otworzą swoje serca na niego.

Wiemy, że Vasyl potrzebuje anioła – człowieka, który obdarzy go ciepłem, troską i wsparciem, aby wygrać walkę o normalność po tylu przejściach. To nie jest piesek, którego można traktować jak zabawkę. To jest żywa istota, która czuje, kocha i potrzebuje stabilnego domu i bezwarunkowej miłości.

Jeżeli czujesz w swoim sercu to samo, co my – że Vasyl zasługuje na nowe życie, pełne miłości i troski – skontaktuj się z nami. Przyjdź i poznaj Vasyla osobiście, przekonaj się o jego wyjątkowym charakterze i daj mu szansę na odnalezienie domu, który może uleczyć jego serce.

Vasyl jest zaszczepiony i odrobaczony.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535(sms) lub 668 548 713.

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria