ADOPCJA

Wafel

Dziarski Wafel węszy w poszukiwaniu domu! Wafel przyjechał do Polski z Ukrainy na początku grudnia zeszłego roku. To około 5-letni mieszaniec o energicznym usposobieniu.

Współpracuje z człowiekiem i pojętny z niego psiak. Nie z każdym psiakiem Wafel się dogada, bo jest żywiołowy i bywa zbyt zaczepny i uparty. Zatem konieczne będzie wcześniejsze zapoznanie. Obecnie w domu tymczasowym dzieli przestrzeń z sunią i kotem.

Wafel zadba o kondycję fizyczną swojego przyszłego opiekuna: ten piesek potrzebuje długich spacerów i wybieganie się po terenach zielonych dobrze mu robi. Jest bardzo zaciekawiony otoczeniem i uwielbia niuchać.

Natomiast podczas spacerów po mieście potrafi się kulturalnie zachować: chodzi przy nodze na smyczy i nauczył się respektować hasło „równaj”. Ruch na ulicy, piesi, rowery, samochody nie robią na psiaku większego wrażenie, ale płoszą go i niepokoją głośniejsze hałasy. Po dobrym spacerze Wafel się uspokaja i wtedy lubi sobie pospać w ciepłym domku.

Na początkowym etapie w nowym domu, wychodząc do pracy, Wafelka warto zostawić w kenelu, bo wtedy się wycisza i odpoczywa, wyczekując powrotu opiekuna.

Poświęconą uwagę, konsekwencję i czas psiak wynagrodzi przywiązaniem, oddaniem i miłością. Wafel będzie świetnym kompanem do energicznych spacerów dla osób aktywnych.

Wafel jest wykastrowany i posiada komplet szczepień.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
602 485 717

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria