ADOPCJA

Żabol

Znacie koty towarzyszące? To te słodziaki, które pragną być blisko swoich opiekunów – zawsze obecne i zaangażowane w codzienne czynności. Właśnie takim kotem jest Żabol. Uwielbia towarzystwo ludzi i chce uczestniczyć we wszystkim, co robisz. Jeśli kiedykolwiek znikniesz mu z oczu, szybko da znać, wołając, byś wrócił. 😊

Żabol uwielbia dotyk człowieka. Z radością zajmie miejsce na Twoich kolanach, mrucząc z zadowolenia. Lubi też ruch. Zachęca do tego, żeby się z nim bawić, miaucząc lub wskakując na człowieka (tak też komunikuje inne swoje potrzeby jak karmienie, chęć zabawy albo kontaktu), a za wędką goni nawet wtedy, kiedy już dyszy.

Ruch to dla Żabola klucz do zdrowia. W azylu miał problemy jelitowe, które wymagały specjalnej diety. Zdarzało mu się załatwić poza kuwetą i miewał bolesne wzdęcia. W domu tymczasowym udało się rozwiązać ten problem. Dużo ruchu przywróciło perystaltykę jelit i kocurek czuje się znacznie lepiej.

Poza wymogiem ruchu i dodatkowej kuwety, nie sprawia żadnych problemów. Nie zrzuca rzeczy z półek i nie niszczy mebli, jeśli ma zapewniony drapak. Żabol potrzebuje dużo uwagi i aktywności, dlatego szukamy mu domu, w którym człowiek spędza dużo czasu. Nie przepada też za towarzystwem innych kotów, powinien być jedynym pupilem.

Wykastrowany, testy fiv felv ujemne, zaszczepiony i zaczipowany. Ma około 3 lata. Przebywa w domu tymczasowym, szuka stałego.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
535010745 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria