ADOPCJA

Zoja

Pragniemy przedstawić Wam Zoję, niezwykłą suczkę, która przeszła wiele trudności w swoim życiu. Zoja została uratowana przez Ekostraż ze złych warunków, gdzie najprawdopodobniej wielokrotnie rodziła, została odebrana wychudzona. Gdy ją odebraliśmy, miała na ciele wiele narośli, które zostały już usunięte. Zoja ma około 15 lat, choć z pewnością nie wygląda na swoje lata. Jest pełna energii, siły i chęci do życia.

Zoja jest typem rasy pit bull, co nadaje jej niepowtarzalny charakter i wyjątkowy urok. Pomimo trudnych przejść w życiu, Zoja kocha ludzi i uwielbia spacery. To wspaniała towarzyszka, która z pewnością sprawi, że Twój dzień będzie pełen radości.

Jednak ze względu na traumy, jakie Zoja przeżyła, jest nieufna i stresuję się podczas wizyt u weterynarza lub podczas zabiegów. Może zdarzyć się, że ugryzie w takich sytuacjach. Dlatego też szukamy dla niej odpowiedzialnego domu, najlepiej dla osób z doświadczeniem w opiece nad rasami podobnymi do Zoji. Potrafi także ugryźć innego psa.

Pragniemy znaleźć Zoji dom bez małych dzieci, gdzie będzie mogła spędzać resztę swojego życia w spokoju i bezpieczeństwie. Zoja zasługuje na szczęśliwy i spokojny dom, gdzie będzie kochana i pielęgnowana przez troskliwych opiekunów.

Jeśli jesteś osobą, która jest gotowa otworzyć swoje serce dla Zoji i dać jej szansę na lepsze życie, prosimy o kontakt. Zoja czeka na Ciebie.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501639535(sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria