ADOPCJA

Zosia

Zosia to piękna suczka w wieku około 6-8 lat, pełna łagodności i tęsknoty za domem. Jej historia jest skomplikowana – jej właściciel trafił do domu opieki dwa lata temu. Po jego wyjeździe, opiekę nad Zosią przejął członek rodziny, ale niestety zajmował się nią jedynie poprzez regularne karmienie. Suczka była pozostawiona na łańcuchu, pozbawiona bliskości i troski.

Zosia to psiak o niewątpliwie łagodnym usposobieniu, choć jej relacje z innymi psami bywają zmienną kwestią. Raczej wykazuje większą sympatię wobec samców, ale potrafi znaleźć wspólny język również z innymi suczkami, choć wymaga na to więcej czasu.

Mimo trudnej przeszłości, Zosia ma ogromne serce i pragnie jedynie domu, w którym będzie kochana i zaakceptowana. Jest bardzo tęskna za ludzkim towarzystwem i bliskością.

Zosia jest wspaniałym towarzyszem, gotowym na nowe doświadczenia i czeka na ciepłe ramiona, które wreszcie będą należały do niej na zawsze.

Zosia jest odrobaczona, zaszczepiona i posiada czipa.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria