1% PODATKU


EKOSTRAŻ jest organizacją pożytku publicznego uprawnioną do zbierania 1% podatku w 2017 roku. Aby przekazać 1 procent swojego podatku na rzecz zwierząt z interwencji wrocławskiej EKOSTRAŻY wystarczy zaledwie w odpowiednich rubrykach ("WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO") formularza podatkowego wpisać NUMER KRS: 0000352569 oraz należną kwotę 1% podatku.

Prosimy także o wyrażenie zgody (nieobowiązkowe) na przekazanie nam Państwa danych, żebyśmy mieli świadomość, komu powinniśmy być wdzięczni.

Wypełnij PIT online i przekaż 1% podatku na rzecz EKOSTRAŻY:

Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014

1. Bo nawet niewielka kwota 1% podatku znacząco wspomoże naszą niewielką organizację działającą lokalnie na Dolnym Śląsku na rzecz ochrony zwierząt. Jeśli mieszkasz na Dolnym Śląsku - 1% Twojego podatku tutaj pozostanie. Jeśli nie, być może nie zostaniesz "lokalnym patriotą", ale za to wspomożesz organizację, która naprawdę skutecznie i rzetelnie działa na rzecz ochrony zwierząt.

2. Bo zebrane środki wykorzystane zostaną na pomoc WSZYSTKIM CIERPIĄCYM ZWIERZĘTOM Z DOLNEGO ŚLĄSKA, NIEZALEŻNIE OD ICH PRZYNALEŻNOŚCI GATUNKOWEJ. Od lisów utrzymywanych na futra, przez psy i koty, po ptaki, wiewiórki i karpie. Umożliwią także skuteczne ratowanie chorych, rannych i osłabionych dolnośląskich dzikich jeży (www.jeze.org.pl). Każdego roku podejmujemy ponad 500 interwencji, ocalając setki zwierząt przed bólem, cierpieniem i obojętnością.

3. Bo zebrane środki wykorzystane zostaną MĄDRZE I EFEKTYWNIE: tylko i wyłącznie w celu sfinasowania podstawowego pakietu opieki nad konkretnymi dolnośląskimi zwierzętami domowymi i dzikimi (karma, leki, usługi weterynaryjne), przyczyniając się do niezwykłych przemian zwierząt, które można na bieżąco śledzić na tej stronie internetowej lub na FB. To jest najlepsza reklama naszej działalności, na inną szkoda nam pieniędzy. Interwencje EKOSTRAŻY i zwierzęta, którym pomogliśmy można zobaczyć tutaj.

4. Bo zebrane środki przyczynią się do realizacji naszego wymarzonego projektu: stworzenia we Wrocławiu ośrodka rehabilitacji małych ssaków i ptaków z prawdziwego zdarzenia. Żeby ratować jeszcze więcej zwierząt, głównie tych, dla których nie istnieje obecnie żadna sensowna alternatywa pomocy. 4 lata naszej działalności dobitnie pokazały, że wszystkim nam brakuje nowoczesnego centrum pomocy dla małych ssaków i ptaków (głównie dzikich), które będzie udzielało nieodpłatnej pomocy weterynaryjnej i opieki takim zwierzętom. Najwyższy czas, by to zmienić.

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Pomóż zwierzętom

Serdecznie prosimy o pomoc zwierzętom ratowanym każdego dnia przez EKOSTRAŻ poprzez wpłatę darowizny na nasze konto bankowe.

Wydrukuj formularz wpłaty
Pomóż teraz
Donation with PayPal

Adopcje

EKOSTRAŻ TAKŻE NA:

Wspierają nas: