Adopcje


ADOPCJE  to jeden z najważniejszych działów na naszej stronie internetowej, ponieważ ADOPCJE to końcowy etap każdej udanej interwencji "EKOSTRAŻY".

Dokładamy wszelkich starań, aby każde zwierzę pochodzące z naszej interwencji (porzucone lub odebrane właścicielowi) trafiło do nowego domu adopcyjnego. NIE PORZUCAMY URATOWANYCH ZWIERZĄT W SCHONISKACH DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT! Głównie dlatego, że podstawą naszego działania jest PONOSZENIE PEŁNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI za uratowane zwierzęta, połączone z chęcią ofiarowania im nowego życia w warunkach domowych.

Podobnie, częścią akcji adopcyjnej "EKOSTRAŻY" jest umieszczanie dzikich zwierząt, które ze względu na swój wiek lub stan zdrowia nie przeżyją samodzielnie na wolności w zaprzyjaźnionych azylach.

W każdym przypadku adopcji zwierząt pochodzących z interwencji "EKOSTRAŻY" podpisywana jest umowa adopcyjna o charakterze umowy cywilno-prawnej. Warunki bytowe zwierząt kontrolowane są zarówno przed podpisaniem umowy, jak i już po adopcji zwierzęcia.

Jeśli możesz nam pomóc, to po prostu nam pomóż. Pilnie poszukujemy domów stałych i tymczasowych dla naszych zwierząt.

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Pomóż zwierzętom

Serdecznie prosimy o pomoc zwierzętom ratowanym każdego dnia przez EKOSTRAŻ poprzez wpłatę darowizny na nasze konto bankowe.

Wydrukuj formularz wpłaty
Pomóż teraz
Donation with PayPal

Adopcje

EKOSTRAŻ TAKŻE NA:

Wspierają nas: