Pies Bravo


Jeszcze kilka miesięcy  temu Bravo tkwił przywiązany przykrótkim łańcuchem do pseudobudy na jednej z podwrocławskich wsi (https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153202637553501.1073742134.3...). Od tamtego czasu pod opieką EKOSTRAŻY cieszy się zupełnie innym, domowym życiem. Najwyższy czas rozejrzeć się za kimś, kto pokocha psa Bravo na stałe, na dobre i złe.

Bravo to pies (samiec) w wieku ok. 6 lat, który ma naprawdę wiele zalet. Dobrze żyje z kotami - z tym, z którym pomieszkiwał nawiązał więź prawdziwej przyjaźni - a każdego gościa w domu przywita merdaniem cudownego psiego ogona. W domu jest grzeczny, zachowuje w nim także czystość, nawet pozostawiony na dłuższy czas. Nie przepada natomiast za innymi psami i zdarza się, że reaguje na nie agresywnie. Cóż, Bravo jest psem z krwi i kości, dlatego potrzebuje stanowczego opiekuna, który jest silny psychicznie i fizycznie.

Dla psa Bravo poszukujemy domu stałego lub tymczasowego. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 605 78 22 14, e-mail: info@ekostraz.pl

  

  

  

Sesję fotograficzną psa Bravo zorganizowała Monika Małek.

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Pomóż zwierzętom

Serdecznie prosimy o pomoc zwierzętom ratowanym każdego dnia przez EKOSTRAŻ poprzez wpłatę darowizny na nasze konto bankowe.

Wydrukuj formularz wpłaty
Pomóż teraz
Donation with PayPal

Adopcje

EKOSTRAŻ TAKŻE NA:

Wspierają nas: