Darowizna od EUROWAG


 

W styczniu 2019 r. otrzymaliśmy rekordową darowiznę w kwocie ponad 22.000 PLN od firmy EUROWAG. Uzyskane środki przeznaczyliśmy m. in. na zaadaptowanie jednego pomieszczenia wyłącznie dla psów. W tzw. psiarni została położona podłoga i stanęły w niej trzy piękne metalowe boksy. Dzięki tej hojnej darowiźnie mogliśmy również postawić trzy zewnętrzne kojce dla dużych psów, o których od dawna marzyliśmy. Nie musimy się już martwić że wracając z interwencji z dużym psem nie będziemy mieli gdzie go umieścić. Z całego serca dziękujemy firmie EUROWAG za okazane wsparcie!

Remont azylu EKOSTRAŻY nadal trwa, przed nami jeszcze wiele do zrobienia: priorytetem jest kociarnia i magazyn. Wiele pomieszczeń wymaga wykończenia. Może ktoś z Państwa zna firmę która chciałaby nam pomóc? Piszcie do nas, udostępniajcie, bardzo prosimy w imieniu swoim i zwierząt o które codziennie walczymy.

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Pomóż zwierzętom

Serdecznie prosimy o pomoc zwierzętom ratowanym każdego dnia przez EKOSTRAŻ poprzez wpłatę darowizny na nasze konto bankowe.

Wydrukuj formularz wpłaty
Pomóż teraz
Donation with PayPal

Adopcje

EKOSTRAŻ TAKŻE NA:

Wspierają nas: