Fotorelacje


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacjami fotograficznymi z ważniejszych wydarzeń, w których uczestniczyliśmy promując humanitarną ochronę zwierząt domowych i dzikich, które współtworzyliśmy lub które zostały zorganizowane w celu zebrania funduszy na opiekę i leczenie zwierząt z naszych interwencji.

UNKILLED DOGS – projekt  Pawła Polańskiego z wrocławskiego Klubu Muzycznego Liverpool – miał swoją premierę we wrześniu 2012 roku. Już wtedy okazał się ogromnym sukcesem, a koncerty charytatywne na rzecz zwierząt z interwencji EKOSTRAŻY i Fundacji Kocie Życie, podczas których wystąpili m.in. PRESIDENT OF NOISE, INSULT czy PURE INCEPTION,  spotkały się z dużym zainteresowaniem wielbicieli nieco cięższych dźwięków. 15 i 16 marca 2013 roku z przyjemnością uczestniczyliśmy w II – równie udanej - edycji wydarzenia.  

GALERIA ZDJĘĆ

 

5 lutego 2013 r. we wrocławskim Klubie Firlej odbyła się II edycja koncertu "PANNY Z DOBRYCH DOMÓW NA RZECZ BEZDOMNYCH ZWIERZĄT". Tegoroczna edycja koncertu cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem niż ubiegłoroczna premiera tego charytatywnego eventu. Dobrym duchem imprezy była, jest i będzie Natalia Grosiak (MIKROMUSIC). Na rzecz zwierząt z interwencji EKOSTRAŻY i Fundacji 2+4 zaśpiewali: Marcelina, Anna Kłys, Alicja Janosz, Asia Kwaśnik, Adrianna Styrcz, Natalia Lubrano, Agnieszka Damrych. Koncert prześwietnie i brawurowo poprowadzili Monika Jaworka z Radia RAM oraz Radek Bielecki z kabaretu Neonówka. Dzięki koncertowi zebrano blisko 12.000 zł na pomoc dla zwierząt z interwencji EKOSTRAŻY i Fundacji 2+4.

GALERIA ZDJĘĆ


10 listopada 2012 roku ustanowiliśmy wrocławski DZIEŃ JEŻA. Pierwszy wyłącznie EKOSTRAŻOWY event zorganizowany został we współpracy z wrocławskim Barem VEGA w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Jeża. Wybór patrona EKOSTRAŻOWEGO święta nie był przypadkowy, ponieważ od 2010 roku z dużym zapałem i intensywnością realizujemy autorski program humanitarnej ochrony dolnośląskich jeży, polegający na udzielaniu pomocy weterynaryjnej rannym i osłabionym jeżom. W ramach Dnia Jeża zorganizowaliśmy dla Wrocławian m.in. serię wykładów o jeżach, uczące wrażliwości jeżowe zabawy dla dzieci oraz specjalny pokaz filmu „Ziemianie”. Był także przepyszny jeżowy tort wegański. Dzień Jeża będzie kontynuowany i rozwijany w przyszłości.

GALERIA ZDJĘĆ


We wrześniu 2012 roku na wrocławskich Partynicach uczestniczyliśmy w "Biegu z psem na orientację". Pobiegła szukająca wówczas nowego domu Mustafa, która okazała się absolutnie bezkonkurencyjna w kategorii "biegnę na orientację i szukam domu".  Mustafa zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii, wkrótce znalazła także nowy dom.

GALERIA ZDJĘĆ


We wrześniu 2012 roku po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach ZOO-BOTANICA. Tradycyjnie już nasza działalność spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony odwiedzających wrocławską Halę Stulecia, a prawdziwym hitem były pokazy karmienia osesków zwierząt z naszych interwencji.

GALERIA ZDJĘĆ


Latem 2012 roku wraz ze zwierzętami z naszych interwencji spotykaliśmy się z Wrocławianami we wrocławskich parkach miejskich w ramach akcji "WROCŁAWIANIE NA POLANIE", gdzie prezentowaliśmy zwierzęta do adopcji, rozmawialiśmy o ochronie zwierząt, a nawet pokazywaliśmy jak karmić jeża i wiewiórkę. Było letnio, zielono, leniwie, dobrze.  

GALERIA ZDJĘĆ


5 marca 2012 roku we wrocławskim Klubie Firlej dzięki pomysłowi oraz zaangażowaniu Natalii Grosiak (MIKROMUSIC) odbył się premierowy koncert charytatywny "PANNY Z DOBRYCH DOMÓW NA RZECZ BEZDOMNYCH ZWIERZĄT", z którego dochód przeznaczony został na leczenie zwierząt z interwencji EKOSTRAŻY oraz Fundacji 2+4. Wystąpili: Mikromusic, Alicja Janosz, Anna Kłys, Katarzyna Mirowska, Marcelina, Natalia Lubrano. Koncertowi towarzyszyła aukcja dzieł sztuki podarowanych przez artystów na cele charytatywne. Impreza była prześwietna i okazała się ogromnym sukcesem frekwencyjnym.

GALERIA ZDJĘĆ


We wrześniu 2011 roku uczestniczyliśmy w jubileuszowej X edycji Targów i Wystawy Zoologiczno-Botanicznej ZOO-BOTANICA, która miała miejsce we wrocławskiej Hali Stulecia.  Nasze stoisko i nasze zwierzęta spotkały się z olbrzymim zainteresowaniem odwiedzających targi.  

GALERIA ZDJĘĆ

 

12 czerwca 2011 roku wraz ze zwierzętami z naszych interwencji wzięliśmy udział w I edycji "TARGU UNIWERSYTECKIEGO", który odbył się we wrocławskim Parku Staromiejskim.

GALERIA ZDJĘĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Pomóż zwierzętom

Serdecznie prosimy o pomoc zwierzętom ratowanym każdego dnia przez EKOSTRAŻ poprzez wpłatę darowizny na nasze konto bankowe.

Wydrukuj formularz wpłaty
Pomóż teraz
Donation with PayPal

Adopcje

EKOSTRAŻ TAKŻE NA:

Wspierają nas: