Ramzes, który zapomniał co to czułość


Dotychczasowe życie Ramzesa toczyło się w cieniu nieustannych libacji alkoholowych na parterze obskurnej kamienicy w centrum Wrocławia. Chudy, chory, niedożywiony i zapchlony pies na ogół leżał na parapecie okna. Dzięki temu jego los mógł zostać dostrzeżony, bo właściciele praktycznie nie wychodzili z nim na zewnątrz. A był to los typowy dla wielu psów, które są po prostu niepotrzebne i niechciane, dla których brakuje czasu, czułości i pieniędzy na karmę czy opiekę weterynaryjną. Pieniędzy, których zazwyczaj nie brakuje na alkohol.

Dotychczasowe życie Ramzesa 17 lipca 2014 roku zostało nagle przerwane przez interwencję EKOSTRAŻY. Pies został zabrany właścicielce i dochodzi do siebie pod naszą opieką. Okazało się, że Ramzes ma bardzo silnie rozwiniętą potrzebę aktywności, stąd jego dotychczasowe "parapetowe" życie było dla niego szczególnym rodzajem krzywdy. Pies czeka na nowy odpowiedzialny dom.

GALERIA ZDJĘĆ

/kliknij na miniaturkę, aby powiększyć/

 

OBECNIE - W DOMU TYMCZASOWYM EKOSTRAŻY

(20 sierpnia 2014 r.)

Zobacz i skomentuj także na:


PRZEKAŻ 1% PODATKU

Pomóż zwierzętom

Serdecznie prosimy o pomoc zwierzętom ratowanym każdego dnia przez EKOSTRAŻ poprzez wpłatę darowizny na nasze konto bankowe.

Wydrukuj formularz wpłaty
Pomóż teraz
Donation with PayPal

Adopcje

EKOSTRAŻ TAKŻE NA:

Wspierają nas: