Ekostraż

Współpraca

EDUKACJA

✉ edukacja@ekostraz.pl

Zaproście nas do swojej placówki lub odwiedźcie nas w EKOSTRAŻY! Oferujemy pogadanki i prelekcje dla przedszkoli, szkół, świetlic oraz bibliotek. Tematy, które mogą poruszyć nasi wolontariusze:

  • Miejskie dzikuski – dzikie zwierzęta żyjące w mieście. Jak im pomagać?
  • Po pierwsze: nie szkodzić. Jak działania ludzi krzywdzą zwierzęta?
  • Jeżowe opowieści. Warsztaty z gościem specjalnym.
  • Sekretne życie ptaków. Pierwsza pomoc dla fruwających.
  • Bezpieczna psijaźn – jak komunikować się z psem (zajęcia wyłącznie w placówkach)
  • Prezentacja Ekostraży – działania, nasze historie.

W zamian za odwiedziny prosimy o przeprowadzenie zbiórki darów dla naszych zwierząt lub inną formę wsparcia (darowizna finansowa, inny rodzaj pomocy). Aktualne potrzeby znajdziecie TUTAJ.

EVENTY

✉ eventy@ekostraz.pl

Zaproś nas na swój event! Chętnie rozstawimy stoisko, by promować adopcję i opowiadać, jak skutecznie pomagać zwierzętom. Możemy również przeprowadzić prelekcję/warsztaty lub zorganizować konkurs. W zależności od warunków wydarzenia (na pierwszym miejscu stawiamy zawsze dobro zwierzaków) towarzyszą nam goście specjalni – np. nasze psiaki szukające domu lub młode jeże.

WOLONTARIAT PRACOWNICZY

✉ info@ekostraz.pl

Pomysł na teambuilding? Wolontariat na Miłoszyckiej! Zapraszamy grupy firmowe do pomocy zwierzętom w naszym azylu. Prace ogrodowe, remontowe, porządkowe oraz opieka nad zwierzętami – zapewniamy, że tu zawsze jest co robić. Prosimy o kontakt, ustalimy dogodny termin i formę.

ZOSTAŃ NASZYM PRZYJACIELEM – SPONSOREM LUB PARTNEREM!

✉ przyjaciele@ekostraz.pl

Ogromnie cenimy sobie współpracę z biznesem! Dzięki wsparciu firm mamy możliwość PROFESJONALIZACJI naszych działań. RATUJEMY WIĘCEJ ZWIERZĄT, zapewniamy im jak najlepszą OPIEKĘ I WARUNKI, usprawnimy procesy ADOPCYJNE, a także możemy kontynuować działania EDUKACYJNE (prelekcje, warsztaty, spotkania), uwrażliwiając dzieci i dorosłych na krzywdę oraz potrzeby zwierząt domowych i dzikich. Pomóż nam pomagać – zapraszamy do kontaktu!

MASZ INNY POMYSŁ?

Chciałbyś zrobić razem coś fajnego? Daj znać. ✉ przyjaciele@ekostraz.pl